شركت آبفر (سهامي عام ) اولين و بزرگترين توليد كننده كنتورهاي آب

شركت آبفر در سال ۱۳۴۷ با هدف ساختت كنتور آب و ديگر وسائل اندازه گيري سيالات و با سرمايه گذاري سازمان آب منطقه اي تهران وبخش خصوصي آن زمان و  شركت آكتاريس (شلمبرژه ) فرانسه كه  صاحب فناوري توليد كنتور آب و ديگر سيالات است تاسيــــس شد .
شركت آبفر به دليل نياز بازار و مشتريان به انواع كنتورهاي آب با قابليت قرائت از راه دور و هممچنين كنتورهاي آپارتماني و با بهره گيري از جديد ترين تكنولوژي ساخت كنتورهاي آب با همكاري معتبرترين و بزرگترين شركت هاي كنتورسازي دنيا اعم از آكتاريس فرانسه، الستر انگلستان، سنسووس آلمان و واتر تيچ  ايتاليا به عنوان اولين وبزرگترين توليد كننده كنتورها  آب خانـگي وكشاورزي در اقطار مختلف شناخته شده است و كليه امور توليد ي و بازرگاني خود را بر مبناي افزايش كيفيت و جلب  رضايت مشتريان برنامه ريزي نموده است كه اين نگرش نقش موثري در موفقيت روز افزون شركت وكسب عنوان توليد كننده برتر در هشتمين نمايشگاه آب وفاضلاب  كشور در تهران در ديماه ۱۳۹۱  بوده است.

نكات مهم:
۱- كنتورهاي آبفر را فقط مي توانيد از واحد فروش مستقر در شركت يا نمايندگي هاي مجاز فروش كه اسامي آنها در سايت اعلام مي شود خريداري نمائيد تا ضمن  برخوررداري از گارانتي وصحت آن مطمئن باشيد .
۲-  موقع خريد كنتور از نمايندگي هاي فروش بخواهيد كه حتما شماره سريال كنتورهاي تحويلي را روي فاكتور فروش قيد نمايند تا با ارائه آن در صورت لزوم پس از زمان  خريد از همكاري و پاسخگوئي شركت آبفر برخوردار باشيد .
۳-  نمايندگان فروش مجاز به توزيع وفروش كنتورهاي متفرقه غير فابريك با نام آبفر نمي باشند. چنانچه خريداران و مصرف كنندگان محترم موردي را مشاهده نمايند
تقاضا مي شود موضوع را مستقيما به دفتر مدير عامل بطور كتبي و مستند گزارش نمايند . ۴- شركت آبفر هيچگاه كنتور آب را تعمير  و يا باز سازي نمي نمايد و به منظور جلو گيري از تقلب وسوء   استفاده افراد سود جو بدنه كنتورهاي  مستعمل قديمي را در واحد ريـــــخته گري كارخاانه آبفر تماما ذوب مي نمايد و  به ازاء خريد كنتورهاي  مستعمل از شركت هاي آب و فاضلاب و ديگر اشخاص حقيقي وحقوقي معادل ريالي ويا با  توجه به توافق  صورت پذيرفته با كنتورهايي نو تعويض مي نمايد.
۵- از مديران وكارشناسان فني و مسئولين بازرگاني و واحدهاي نصب وبهره برداري  و حوادث شركت هاي آب وفاضلاب و هم چنين پيمانكاران اجرائي نصب و يا انتقادي دارند درخواست مي شود با استفاده از سايت شركت ،  ايميل پست   وتعويض كنتور وديگر  اشخاص حقيقي و حقوقي كه در رابطه كنتور آب نظر ويا پيشنهاد بـا  نامه و فكس مديران شركت را مطلع نمايند.